Přeskočit na obsah

Nabídky pracovních míst

Pracovník – obsluha Re-use centra

Hledáme pracovníka – Pracovní pozice obsluha Re-use centra. Pracovní náplň: jedná se o příjem vybraných věcí, které občané již nepotřebují a darují je centru, včetně vedení evidence. Jedná se o dohodu o pracovní činnosti vhodnou i pro důchodce. Pracovní doba vždy středa a sobota od 11:00 do 17:30 hodin v době letního provozu sběrného místa na ulici Přemyslovců. Mzda 110,- Kč/hod. Předpokládaný nástup: srpen, září 2022. Vaše životopisy nebo dotazy k pracovnímu místu posílejte na email: odpady@tsopava.cz nebo volejte na telefonní číslo 553 759 124 – Provozovna Odpady TSO.

Mzdová účetní, personalistka

Hledáme do hlavního pracovního poměru mzdovou účetní, personalistku s nástupem možným ihned. Pracovní náplň: kompletní vedení a zpracování části mzdové a personální agendy společnosti, zpracování docházky, statistických výkazů, spolupráce s Úřadem práce, OSSZ, zdravotními pojišťovnami. Požadujeme min. 3 roky praxe ve společnosti s více než 50 zaměstnanci, loajalitu, odpovědnost, schopnost týmové práce. Nabízíme nástupní mzdu 28 tis. Kč, měsíční prémie, elektronická stravenková karta, 5 týdnu dovolené, podíl na výsledku hospodaření, pojištění odpovědnosti. Vaše životopisy s motivačním dopisem k tomuto pracovnímu místu posílejte výlučně na email: stanislav.gawrecki@tsopava.cz, na kterém také odpovíme na Vaše případné dotazy.

Dělník ve sběrném dvoře

Hledáme pracovníka na pracovní pozici dělník ve sběrném dvoře. Pracovní náplň: příjem a třídění odpadových surovin ve sběrných dvorech včetně vedení evidence. Jedná se o dohodu o pracovní činnosti vhodné pro důchodce. Vaše životopisy nebo dotazy k pracovnímu místu posílejte na email: pavel.hendrych@tsopava.cz nebo volejte na telefonní číslo 607 971 904, Pavel Henrych, mistr provozovny odpadů.

Dlaždič

Hledáme pracovníka na pozici dlaždiče. Vaše životopisy nebo dotazy k pracovnímu zařazení prosím posílejte na email: lukas.zahel@tsopava.cz nebo volejte na telefonní číslo 606 716 263, Lukáš Zahel, zástupce vedoucího provozovny pozemních komunikací.

Vrátný

Hledáme pracovníka na pozici vrátného na zástupy. Jedná se o dohodu o pracovní činnosti

Kontaktujte prosím personální oddělení TSO: 553 759 104, 553 759 105

Popelář

Hledáme pracovníka na pozici popelář. Jedná se o manipulaci s nádobami na odpad a práce spojené se zpracováním odpadů. Požadujeme dobrý zdravotní stav, dobrou pracovní morálku. Nabízíme výši hrubého měsíčního platu 22 000,- Kč – 24 000,- Kč, stravenkové poukázky, 25 dnů dovolené, podíl na hospodářském výsledku, příspěvek na důchodové pojištění. Zájemci prosím volejte Po – Pá do 6.00 – 14.30 hod na tel.č. 607 005 772 p. Jiří Granzer, zástupce vedoucího svozu odpadů.