Přeskočit na obsah

Slavnostní předávání Národních cen za rok 2020 dne 19.5.2021

Společnosti Technické služby Opava s.r.o. se v letošním roce dostalo významného ocenění, když získala Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost, ocenění “Společensky odpovědná organizace II. stupně” a mezinárodní certifikát “Committed to Sustainability” se třemi hvězdami a byla zařazena do mezinárodní databáze EFQM. Společnost se umístila na 2. místě v kategorii Byznys a to hned za Lidlem, který se stal vítězem celkovým, tedy všech kategorií.
Cenu převzal 19. května 2021 na Ministerstvu průmyslu a obchodu z rukou vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka provozně technický náměstek Technických služeb Opava, pan Martin Girášek.

Národní ceny Rady kvality České republiky, pořádané pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, přispívají ke zvýšení důvěryhodnosti firem a institucí a posilování jejich konkurenceschopnosti, přičemž jsou hodnoceny jejich činnosti, efektivity, výstupy a vnitřní procesy, což umožňuje dosahovat vyšší kvality a přispívají k lepší konkurenceschopnosti.

Odkaz na tiskovou zprávu ministerstva průmyslu a obchodu