Přeskočit na obsah
Opava 
04. 07. 2022

ZAHRADNictví

ZAHRADNICTVÍ

Provozovna „Zahradnictví“ realizuje správu a údržbu městské zeleně, včetně přírodních vodních toků Městský vodní náhon a Otický příkop.

Zahradnictví

Provozovna Zahradnictví přispívá svou péčí o zeleň k vytvoření příjemného a zdravého prostředí a ovzduší. Stará se ve Statutárním městě Opava o údržbu více než 1,036.040 m2 zeleně. Provádí a zajišťuje odbornou údržbu zelených ploch, parků a sadů, provádí sečení trávy na ploše v objemu více než 968 tis. m2, sběr listí, výsadbu stromů a keřů, jejich ořez, zmlazování a kácení, výsadbu mobilních nádob a truhlíků, zmlazování a průklest keřů, frézování pařezů, terénní úpravy a zakládání sadových úprav. V areálu zahradnictví pracovníci předpěstovávají letničky a dvouletky k výsadbě na městské záhony. Veškeré realizované práce a služby nabízí provozovna také externím zákazníkům.

V zahradnictví na Žižkově ulici je otevřeno Zahradní prodejní centrum květin, stromků a keřů. Je tak možné, zde zakoupit okrasné listnaté stromy, keře a jehličnany, zeleninovou sadbu a květinovou sadbu, balkónové a hrnkové květiny, řezané květiny (s možností vazby) atd.


Nabídka Zahradního prodejního centra:

  • okrasné listnaté stromy, keře a jehličnany
  • zeleninové sadby
  • květinové sadby
  • balkónové a hrnkové květiny
  • řezané květiny (s možností vazby)
  • prodej substrátů, mulčovací kůry, hnojiv

Zahradnictví

V případě, že máte konkrétní dotaz na poskytované služby, oslovte nás na některém z níže uvedených kontaktů.

Provozní doba zahradního prodejního centra

PO-PÁ: 08-14:00

SO-NE: zavřeno

Kancelář zahradnictví

Zahradní PRODEJNÍ CENTRUM

Dojezdová mapa zahradního centra